Bugün karne, yarın sınav heyecanı

Yayınlanma Zamanı : 17 Haziran 2022 Saat: 18:32

Bugün karne, yarın sınav heyecanı

Hatay Valisi Rahmi Doğan, 18 – 19 Haziran tarihinde yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumlarına Geçiş Sınavı(YKS)’nın sakin ve güvenli bir ortamda yapılması için gerekli tüm önlemleri aldıklarını belirtirken, sınava girecek adaylara başarılar, bugün karne alan öğrencilere de iyi tatiller diledi.

Sınav esnasında adayların dikkatini dağıtacak her türlü gürültüye karşı tüm belediyelere ve emniyet güçlerine gerekli talimatları vererek önlem alınması, vatandaşlardan da konuda hassasiyet göstermelerini isteyen Hatay Valisi Rahmi Doğan, “Bugün karnelerin alınmasıyla bir eğitim-öğretim yılını daha geride bıraktık. Geleceğimizin teminatı siz öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerimizi gayretlerinden ve fedakarlıklarından dolayı kutluyor, sağlıklı huzur dolu bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum. Hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek sevgili gençlerimize de yürekten başarılar diliyorum. Sizlerin rahat bir ortamda sınav geçirebilmeniz için tüm önlemleri aldık. Sınavın sizlere, ailelerimize, eğitim camiamıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"