Bu hafta sonu sessizlikte birleşelim!

Yayınlanma Zamanı : 17 Haziran 2022 Saat: 18:18

Bu hafta sonu sessizlikte birleşelim!

İskenderun Kaymakamlığı, 18 – 19 Haziran’da yapılacak olan ve milyonlarca genci yakından ilgilendiren Yükseköğretim Kurumları Sınavları (YKS-2022) öncesi, vatandaşlara sessizlik çağrısı yaptı. Kaymakamlık, hafta sonu yapılacak olan üniversite giriş sınavında öğrencilerin dikkatini dağıtacak her türlü gürültü kirliliğine karşı vatandaşları uyarırken, sınava girecek öğrencilere de başarılar diledi.

Kaymakamlıktan yapılan uyarıda, “Geleceğimizin teminatları olan gençlerimizin; geleceğine yön verecek olan “YKS” süresince, sınav konsantrasyonunu etkileyebilecek trafik, ulaşım ve gürültü kirliliği v.b. konularda lütfen gereken duyarlılık ve hassasiyeti gösterelim! 18/06/2022 Cumartesi ve 19/06/2022 Pazar günleri gerçekleştirilecek olan YKS süresince gençlerimizin başarısına katkı sağlamak için sessizlikte bütünleşelim” ifadeleri yer aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"