Asaş’ın minikleri yeşil sahaya koştu!

Yayınlanma Zamanı : 17 Haziran 2022 Saat: 10:45

Asaş’ın minikleri yeşil sahaya koştu!

Asaş Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Göçmen’in desteklediği Asaş Spor Futbol Okulu, her yaz gerçekleştirdiği futbol okulu için start verdi. Sporcularının hem yaz tatillerini spor aktiviteleri ile değerlendirmeleri, hem de iyi birer sporcu olmaları için çalışmalarını bölgemizin deneyimli spor adamlarından Halit Ersoy nezaretinde sürdüren futbol okulunda, geleceğin futbolcuları bu sezon pembe formalarıyla dikkat çekti.

Başarılı bir yaz sezonu geçireceklerine inandığını anlatan Teknik Direktör Halit Ersoy, “Kulüp Başkanımız  Zeki Göçmen’in destekleriyle bu yaz sezonu kreasyonunda yaz sıcağından uzaklaşıp farklı bir yaklaşım oluşturmak için formalarımızda pembe rengi tercih ettik. Altyapıya büyük önem verdiğimiz, çocuklarımıza hem sporu, hem de futbol sevgisini aşıladığımız futbol okulumuza kayıtlarımız devam etmektedir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"