Arsuz’da ‘Eski Köy içi’ hazırlığı

Yayınlanma Zamanı : 17 Haziran 2022 Saat: 10:30

Arsuz’da ‘Eski Köy içi’ hazırlığı

Arsuz Kaymakamı Hasan Gökpınar, ilgili kurum amirlerinin katılımıyla Uluçınar Mahallesi Akdeniz Caddesi’nin yaz döneminde trafiğe kapatılması ve alınacak tedbirler ile ilgili toplantı gerçekleştirdi.

İlçe merkezini cazibe merkezine dönüştüren Arsuz Eski Köy İçi’nin de üzerinde bulunduğu caddenin trafiğe kapatılmasıyla alternatif yol güzergahları, ulaşım ve güvenlik gibi pek çok konuyu ilgililerle değerlendiren Kaymakam Gökpınar, geçen yıl binlerce konuğun ziyaret ettiği alanda açılacak olan hediyelik eşya stantları ve yapılacak olan çeşitli aktiviteleri de değerlendirdi.

Turizm bölgelerinde oldukça dikkat çeken bu tür alanların turizme büyük katkı sunduğuna değinen Kaymakam Gökpınar, Arsuz’un turistik ve kültürel değerinin, sahip olduğu güzelliklerin ve tarihinin birleştiği Arsuz Eski Köy İçi’nin yapılacak olan düzenlemelerle bu yıl daha çok ilgi göreceğinin mesajını verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"