Başkan Tosyalı’dan Jandarma Teşkilatına pasta sürprizi

Yayınlanma Zamanı : 14 Haziran 2022 Saat: 15:27

Başkan Tosyalı’dan Jandarma Teşkilatına pasta sürprizi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşunun 183.Yıl Dönümü dolayısıyla ilçemizin göz bebeği jandarma teşkilatı ile birlikte pasta kesti.

İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Yıldırım tarafından kapıda karşılanan Başkan Tosyalı, teşkilatta görev yapan personeli tek tek kutlarken, “Jandarma Teşkilatımız halkımızın sırtını güvenle yasladığı bir dağdır” dedi.

Terör, kaçakçılık, uyuşturucu, insan kaçakçılığı, trafik terörü ile mücadele eden, suçlulara göz açtırmayan, başarılarıyla sadece ülke içinde değil, uluslararası alanda da saygı uyandıran Jandarma Teşkilatı’nın her geçen gün gücüne güç kattığını ifade eden Başkan Tosyalı, “Mazisi şan ve şerefle dolu 183 yıldır ülkemize fedakarca ve kahramanca hizmet eden Jandarma Teşkilatı’mızın kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Şehitlerimizi rahmet ve minnetle, Gazilerimizi şükranla anıyorum” dedi.

İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Yıldırım ve jandarma personeli ile pasta kesen Başkan Tosyalı, ‘Sizinle gurur duyuyoruz’ dedi.

İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Yıldırım da gerçekleşen ziyaretten ve jestinden dolayı Başkan Tosyalı’ya teşekkür ederek, Jandarma Teşkilatı’nın daha nice yıllar varolmaya devam edeceğinin altını çizdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"