Arsuz Kaymakamı, başarıyı takdir etti!

Yayınlanma Zamanı : 14 Haziran 2022 Saat: 16:02

Arsuz Kaymakamı, başarıyı takdir etti!

Arsuz İlçe Jandarma Komutan V. Adem Çakır ve beraberindeki heyet, Jandarma Teşkilatı’nın 183. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Arsuz Kaymakamı Hasan Gökpınar’ı makamında ziyaret etti.  Kaymakam Gökpınar, ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi, Hatay’da ve Arsuz’da da halkın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden, fedakârca görev yapan Jandarma Teşkilatının 183’üncü kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Jandarma Teşkilatı’nın Devletin en köklü kurumlarından biri olduğunu ifade eden Kaymakam Gökpınar, terörle mücadeleden asayişe, halkın can ve mal güvenliğinden düzensiz göçle mücadeleye, trafik güvenliğine kadar her alanda suç ve suçluya göz açtırmayan Arsuz’daki komutanlar başta olmak üzere, jandarma teşkilatının her bireyinin kararlı ve özverili çalışmalarının her türlü takdirin üstünde olduğuna vurgu yaptı. 

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Gökpınar, ayrıca görevinde başarı gösteren personeli de Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"