İGC, 59 yaşında

Yayınlanma Zamanı : 27 Mayıs 2022 Saat: 15:05

İGC, 59 yaşında

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti, Diyap Atar başkanlığında kuruluşunun 59’ncu yılını kutluyor. 26 Mayıs 1963 yılında kurulan ve basın mensuplarını 59 yıldır aynı çatı altında buluşturan İskenderun Gazeteciler Cemiyeti, ilçenin gururu olarak  kamuoyunun da merkezi konumunda hizmet vermeye devam ediyor.

59 yıl boyunca ayakta kalarak büyük işlere imza atan İGC’nin şimdiki dönem başkanı olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Diyap Atar, “İskenderun Basınını kendi çatısı altında birlik ve dayanışma içerisinde toplayan İGC kurumu, bu amaç doğrultusunda emeği geçen dönemin başkanları Naim İmren, Ertuğrul Erselçuk, Sami Uygur, Hilmi Diken, Cevdet Uygun, Şehmuz Aslan, Veysel Cıncık ve Rızkıllah Terbiyeli’ye ve onların yönetim kurulu üyelerine minnettardır. Bayrak yarışı olarak gördüğümüz bu hizmeti yeni üstlenmenin onurunu yaşıyoruz. Bizden önce görevlerini özveri ile yapmış tüm başkanlarımıza teşekkür ediyor,  hayatta olmayan büyüklerimize Allah’tan Rahmet diliyoruz. Mekanları cennet olsun. Bu cemiyet hepimizin. Bu çatı altında birlik ve beraberlik içerisinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"