Vali Doğan, her zamanki gibi hizmette

Yayınlanma Zamanı : 11 Mayıs 2022 Saat: 17:02

Vali Doğan, her zamanki gibi hizmette

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Orman Bölge Müdürlüğü’ne atanan Ali Özdemir’i makamında kabul ettikten sonra, Hatay Şehir Müzesinde incelemelerde bulundu.

Hatay’da çıkabilecek orman yangınlarına daha hızlı ve etkin bir şekilde müdahale edebilmek ve orman varlığını arttırmak amacıyla kurulan Hatay Orman Bölge Müdürlüğü’ne atanan Özdemir’i valilik makamında konuk eden Vali Doğan, “İlimiz zengin bitki örtüsüne sahip bir yer. Bu sebeple ormanlık alanlarımızı özveri ile korumak ve bu mirasa sahip çıkmak bizim için bir vatan borcudur” diyerek, Özdemir’e yeni görevinde başarılar diledi.

Bölge Müdürü Özdemir ise iyi dileklerinden ve nazik kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür etti.

Şehir Müzesi’ne ziyaret

atay Valisi Rahmi Doğan, daha sonra ilimizde yaşayan vatandaşlara, farklı ülkelerden ve şehirlerden gelen misafirlere kadim şehir Hatay’ın tarihi kültürünün sergilendiği Hatay Şehir Müzesi’nde inlemelerde bulunarak, yetkililerden faaliyetler hakkında bilgi aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"