Kaymakam Yönden, Anneler Günü selamı estirdi!

Yayınlanma Zamanı : 08 Mayıs 2022 Saat: 22:03

Kaymakam Yönden, Anneler Günü selamı estirdi!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, annelik duygusunun önemine ve hassasiyetine vurgu yaptığı özel ziyaretlerin yanısıra koronavirüs ile mücadele sürecinde görev yapan sağlık çalışanları ile güvenlik kuvvetlerinin fedakar annelerinin Anneler Günü’nü kutladı.

Vatan topraklarının bütünlüğü ve milletin selameti adına canını feda ederek şehadete intikal eden aziz şehitlerin ve şehadete şahit olan kahraman gazilerin eşleri ve annelerini evlerinde ziyaret eden Kaymakam Yönden, bütün anneler ve anne adaylarına selam gönderdi.

Sağlık çalışanları başta olmak üzere huzur ve asayişin sağlanması noktasında emniyet teşkilatının her mensubunun fedakarca görev yapan annelerinin Anneler Günü’nü kutlayan Kaymakam Yönden, “Koronavirüs (COVID – 19) Salgını ile Mücadele sürecinde başkalarının sağlığı için kendi canları ve canından feragat eden sağlık mensuplarının kahramanları başta olmak üzere, her anda, her yerde ve her şartta halkımızın can ve mal güvenliğini temin ve tesis etmek üzere cansiperane görev yapan, ayrıca da sosyal devlet anlayışı ve ahde vefayı düstur edinip halkımız ile gönül köprüsü kuran kolluk kuvveti mensubu hanımefendilere ve kolluk kuvveti mensubu olan beyefendilerin muhterem eşlerine de selam olsun. Anneler Gününüz Kutlu Olsun” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"