Altınözü’nden sonra Belen’e de cam teras

Yayınlanma Zamanı : 17 Ocak 2022 Saat: 17:25

Altınözü’nden sonra Belen’e de cam teras

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından, ön onayı alınan Belen Cam Teras’ın konumlandırılacağı Muhlisali mahallesi Tepe Başı mevkiinde incelemelerde bulundu.

Proje çizimi yapacak firma ve belediye personellerinin de eşlik ettiği alanda keşif yapan Başkan Gül, turizme katkı sunacak olan cam teras projesinin turistlere Belen, İskenderun ve Arsuz ilçelerinin manzarasını sunacağını söyledi.

Tepe Başı mevkiine kazandıracakları Cam Teras projesi için gerekli çalışmalara başladıklarını söyleyen Başkan Gül, “Tarihi yapılarıyla ön plana çıkan serhat şehrimize gelen yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalardan biri olacağına inandığımız ve üç ilçenin manzarasını sunacak olan Cam Teras, Belenimizin en uğrak noktalarından biri olacak. İnşallah bir an önce projemizi hayata geçirerek verdiğimiz çabanın karşılığını alırız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"