İskenderun’un dâhileri protokolü etkiledi

Yayınlanma Zamanı : 25 Kasım 2021 Saat: 14:12

İskenderun’un dâhileri protokolü etkiledi

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı Projesi kapsamında Suçıkağı  Paşa  Karaca  Ortaokulu ile Denizciler Gübretaş Ortaokulu’nda düzenlenen  Bilim Fuarlarının açılışını yaptı.

İskenderun Belediye Başkanı M.Fatih Tosyalı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal  Köseoğlu, okul idarecileri, öğretmenler  ve öğrencilerin katıldığı fuarda, Kaymakam Yönden açılış kurdelesini kesmesinin ardından öğrenciler tarafından yapılan bilimsel ve teknik çalışmaları tek tek incelendi.

Geleceğin mucitleri ile sohbet ederek, projeleri hakkında da bilgiler alan Kaymakam Yönden, ‘Kan grubumu öğreniyorum’ projesini hayata geçiren öğrencilere destek vererek kan grubunun öğrenilmesi için kan verdi.

Maydonoz balı üreten öğrencilerden, projenin amacını ve maydanoz balının faydalarını da dinleyen Kaymakam Yönden ve beraberindeki heyet, geleceğin mucitlerini tebrik ederek, bilim fuarlarının İskenderun’da amacına ulaştığına dikkat çekti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"