Kaymakam Yönden İGC Basın Merkezi’ni ziyaret etti

Yayınlanma Zamanı : 26 Ekim 2021 Saat: 19:42

Kaymakam Yönden İGC Basın Merkezi’ni ziyaret etti

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonrası göreve gelen İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne iade-i ziyarette bulundu. İGC Başkanı Diyap Atar, yönetim kurulu ve üyelerle biraraya gelen Kaymakam Yönden, yeni yönetime görevlerinde başarılar diledi.

Kaymakam Yönden, basın mensuplarıyla her zaman iç içe olduklarını, yapılan çalışmalar noktasında İskenderun’un ruhunun ön planda tutulmasından dolayı memnuniyetini ifade ederken, basın mensuplarına habere ulaşma ve haberlerin kamuoyuna ulaştırılması çabalarında da kolaylıklar ve başarılar diledi.

Kent adına istişarelere her zaman açık olduğunu vurgulayan Kaymakam İskender Yönden, “Yazılarınızı takip ediyorum. Eleştirilere de her zaman açığım. Burada görevde bulunmaktan dolayı çok mutluyum” derken yeni kaymakamlık binasının kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu ifade etti.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade eden İGC Başkanı Diyap Atar ise, yeni göreve gelen arkadaşları ile birlikte şehrin kalkınması için çalışacaklarını söyledi. Yapılan konuşmalardan sonra İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve Gazeteciler hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"