7’den 77’ye kalbimizde Cumhuriyet!

Yayınlanma Zamanı : 26 Ekim 2021 Saat: 16:51

7’den 77’ye kalbimizde Cumhuriyet!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Atatürk ve Cumhuriyet sevgisini kâğıtlara çizen Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu öğrencileri ile biraraya geldi.  Öğrencilerin “Kalbimdeki Cumhuriyet” konulu resim sergisinin açılışını yapan Kaymakam Yönden’e Kaymakam Adayı Kerem Yüce, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu eşlik etti.

Açılış kurdelasının kesiminin ardından resim sergisini gezerek minik öğrencilerle yapmış oldukları resimler üzerine sohbet eden Kaymakam Yönden ve beraberindeki heyet, muhteşem sergide emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenleri tebrik etti.

Kaymakam Yönden daha sonra, Kaymakam Adayı Kerem Yüce ve Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri ile birlikte Kılıç Ali Paşa İlkokulu’na geçti. Okulda bazı incelemelerde bulunmasının akabinde okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek istişare yapan Kaymakam Yönden, daha sonra Kızılay tarafından hazırlanan yardım paketlerinin okul idaresine teslim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"