İGC, protokol turunda

Yayınlanma Zamanı : 19 Ekim 2021 Saat: 13:14

İGC, protokol turunda

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen olağan kongreyle göreve seçilen İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu, İGC üyeleriyle birlikte İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in ardından, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretlerde protokol üyelerine yeni yönetim kurulunu tanıtan İGC Başkanı Diyap Atar, İGC’de yepyeni bir dönemin başladığını ve devraldığı bayrağı daha yükseğe taşıyacağını söyledi.  Gazeteciler Cemiyeti olarak hedeflerinden de bahseden Atar, çalışmalarından dolayı ilçe protokolüne teşekkür etti.

Uzun yıllar Adliye binası olarak kullanıldıktan sonra restorasyonu tamamlanan ve hükümet konağı olarak açılan yeni İskenderun Kaymakamlığı Binası’nda İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yönetimi ve üyelerini konuk eden Kaymakam Yönden, İlçe adına önemli görevler üstlenen basın mensuplarının ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İGC Başkanı Diyap Atar şahsında tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik etti ve görevlerinde başarılar diledi.

Samimi ortamında gerçekleşen ziyaretin ardından İGC Başkanı Diyap Atar ve yeni yönetimi İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti ve İskenderun’un kalkınması yönündeki çalışmalara destek olacaklarını dile getirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"