Mesleki eğitimde güçlü işbirliği

Yayınlanma Zamanı : 01 Ekim 2021 Saat: 12:43

Mesleki eğitimde güçlü işbirliği

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İskenderun Gençlik Merkezi Müdürlüğü arasında ‘Barbaros Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bilimsel, sosyal, sanatsal, sportif ve kültürel çalışmalarına destek olunması adına ‘İşbirliği Protokolü’ İmzalandı. Bilimin ışığında, tasarımdan üretime çok sayıda etkinliğe destek verilecek olan protokol, gençlerin geleceğine yön verecek.

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin ile birlikte imza attığı protokol ile ilgili bilgiler veren İskenderun İlçe MEB Müdürü Kemal Köseoğlu, “2021/2022 Eğitim Öğretim yılında Gençlik Merkezi Müdürlüğüne ait ‘İnovasyon Atölyesi’nde lisemizin ‘Robotik Kodlama ve Nesne Tabanlı Programlama’ dersleri ile ‘Oyun ve Oyuncak Yapımı’ derslerinin uygulamalarının gerçekleştirilmesi adına bir program hazırlandı. Lisemizin ve Merkezin Teknofest , MEB ROBOT yarışmalarına katılımı ile yine lisemizin ‘İlk Oyuncağım Sosyal Projesi’nin görünürlüğünün artırılması adına öğretmenlerimizin bilgileri ve merkezimizin donanımlarıyla bu projenin öğrencilerimize aktarılmasına karar verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Gençlik Merkezi Müdürümüz Ahmet Keskin ile birlikte tüm okullarımızın faaliyetlerinde destek olunması amacıyla ‘İşbirliği Protokolleri’mizi imzaladık. Tüm öğrencilerimiz için güzel bir eğitim öğretim yılı olacağına inanıyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"