Tam bir Atatürk Kadını

Yayınlanma Zamanı : 29 Eylül 2021 Saat: 15:30

Tam bir Atatürk Kadını

Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD)’nin 16. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Merkez Yönetim Kurulu Yedek listesine giren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın eşi Prof. Dr. Nazan Savaş, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün düşüncelerinin, fikirlerinin ve Cumhuriyeti’nin her daim her ortamda ve her durumda yılmaz savunucusuyum” dedi.

Kongre sonrası yaptığı değerlendirmede, Savaş kendisine destek olan herkese teşekkür ederek, “Üyesi olmaktan büyük onur duyduğum Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 27 kişiden oluşan Genel Merkez Kurulu Üyeliği seçiminde 34. sırada yer aldım. Beni aday gösteren ve destekleyen başta ADD Antakya Şubesi Başkanımız Doç. Dr. Kezban Kuran hocamıza ve ilimizdeki tüm ADD üyelerine sonsuz teşekkür ederim. Yüce Önderimiz, liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün düşüncelerinin, fikirlerinin ve Cumhuriyeti’nin her daim her ortamda ve her durumda yılmaz savunucusu ve uygulayıcısıyız. Bu uğurda her görevi yerine getirmeye hazırız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"