Halkı bilgilendirme toplantısı 7 Ekim’de!

Yayınlanma Zamanı : 27 Eylül 2021 Saat: 13:31

Halkı bilgilendirme toplantısı 7 Ekim’de!

Payas’ta yapılması planlanan “Atık Geri Kazanımı, Kimyasal Madde Üretimi ve Kimyasal Madde Depolama” projesi hakkında devam eden ÇED süreci kapsamında Halkı Bilgilendirme Toplantısı 7 Ekim Perşembe günü gerçekleşecek.

Payas, Yakacık Mahallesi, Kurudere Mevki adresinde Özbek Kimya Tekstil Plastik Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti. 2 tarafından yapılması planlanan “Atık Geri Kazanımı, Kimyasal Madde Üretimi ve Kimyasal Madde Depolama” projesi hakkında başlayan ÇED süreci kapsamında halkı proje

hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla düzenlenecek olan halk toplantısı saat: 14.00’te Y.Beyazıt Mahallesi, Ahi Evran Bulvarı No:2 adresinde bulunan Sıla Sanayi Lokantası Bahçesinde gerçekleşecek.

3236,90 m2 arazi üzerine 1600 m kapalı alan olmak üzere Payas’ta yapılması planlanan tesisle ilgili yapılacak olan halk bilgilendirme toplantısının gerekli güvenlik tedbirleri ve Covid-19 pandemi önlemleri kapsamında gerçekleşeceği belirtildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"