Yağmurdan ıslanan ürünler güneşe serildi

Yayınlanma Zamanı : 17 Eylül 2021 Saat: 12:17

Yağmurdan ıslanan ürünler güneşe serildi

İskenderun’da dün akşam etkili olan ve aralıksız süren sağanak yağmur nedeniyle işyerine su giren esnaf, ıslanan ürünlerini güneşe sererek kurumaya bıraktı. İlçede hayatı olumsuz etkileyen ve birçok yerde taşkınlarına neden olan yağışların getirdiği olumsuz koşullarıyla karşı karşıya kalan vatandaşlar gece biriken suyun evlerine girmeden tahliyesi için rögar kapaklarını açarken, adeta nöbet tuttu. Eski üstgeçit civarında biriken sular kaldırımlardan taşarken, battı çıktı da adeta göle dönüştü.  

Yağmurların yerini güneşli havaya bıraktığı bugün, İskenderun Devlet Hastanesi yolu üzerinde kepenk açan ve işyerlerine su girdiğini farkeden giyim mağazası sahibi, ıslanan ürünlerini arabaların ve sandalyelerin üzerine sererek kurutmaya çalıştı.

Diğer esnafların ve yoldan geçen vatandaşların da yardım ettiği esnaf çalışanlarıyla birlikte mağazanın içindeki suları temizlemeye çalışırken, ucuz kurtuldukları için şanslı olduklarını dile getirdi. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"