HBB’den koordinasyon çabası!

Yayınlanma Zamanı : 20 Ağustos 2021 Saat: 12:46

HBB’den koordinasyon çabası!

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve HATSU’da görev yapan birim sorumluları ve personel birimler arası koordine ve vatandaşa hizmet konusunda istişarede bulunmak, çalışma yaşamında karşılaştıkları sıkıntıları ve birimlerdeki eksiklikleri değerlendirmek amacıyla bir araya geldi.

Toplantıya Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Nihat Tazearslan, HATSU Genel Müdürü M. İkbal Polat, Genel Sekreter Yardımcısı ve Bölge Sorumlusu Taygun Cantürk, Fen İşleri Daire Başkanı H. Ziya Hamidioğulları ve Muhtarlar Daire Başkanı Durmuş Yıldırım katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Taygun Cantürk, Büyükşehir Belediyesi olarak amaçlarının vatandaşlara en iyi hizmet vermek olduğunu, bu amaçla düzenlenen toplantıda tüm birimlerin yaşadığı sorun ve eksikliklerini belirlenmesi olduğunu ifade etti.

‘Vatandaşa hizmet önceliğimizdir’

Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Nihat Tazearslan, hizmet kalitesini daha üst düzeye çıkartmak için gayretli çalışmalar yapıldığını belirterek, “Vatandaşımıza hizmet önceliğimizdir. Sorunlarımızın ve sıkıntılarımızın giderilmesi için bir araya geldik. Sahada çalışanlarımız ile binalarımızda görev yapan arkadaşlarımızın karşılaştıkları sıkıntıları çözmek istiyoruz. Bunun için birimler arası koordinasyonun sağlanması ve ortak çalışmalar yapılması gerektiğine inanıyorum” dedi.

Vatandaşa karşı hassasiyet

HATSU Genel Müdürü M. İkbal Polat, vatandaşlara karşı tutum ve davranışların önemine vurgu yaparak, ”Birimler arası kurumsal iletişim noktasında başarı sağladığımıza inanıyorum. Bunu başarmak sevindirici bir gelişmedir. Toplantımızın amacı da budur. Vatandaşlarımıza karşı hassas, eşit davranılması ve egosuz yaklaşım önemlidir. Bu konuda hassasiyet gösterilmesi istiyor ve bekliyorum. Elinize emeğinize sağlık” dedi.

‘Koordinasyon önemli’

Fen İşleri Daire Başkanı H. Ziya Hamidioğlulları da koordineli çalışmanın her zaman başarıyı getirdiğine dikkat çekerek “ Fen İşleri Dairesi olarak tüm birimlerimizin isteklerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Görevimizi yaparken ortak çalışmanın gerekliliğine inanıyor ve birlikte hizmet üretmeyi başarının ilk adımı olarak görüyoruz. Hedefimiz; hizmetlerimizi en iyi şekilde yapmaktır” dedi.

Muhtarlar Daire Başkanı Durmuş Yıldırım ise sahada ve binalarımızda görev yapan tüm çalışanların hangi birimde olursa olsun Lütfü Savaş’ı temsil ettiğine vurgu yaptı.

Toplantıda HBB yöneticileri, eksikliklerin en kısa zamanda giderilerek hizmet kalitesinin yükseltilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"