Onlara ne kadar teşekkür etsek az!

Yayınlanma Zamanı : 17 Temmuz 2021 Saat: 16:04

Onlara ne kadar teşekkür etsek az!

Orman Genel Müdürlüğü, Mersin dahil Hassa’daki orman yangınını 50 saatte canları pahasına kontrol altına alan orman kahramanlarına teşekkür etti.

Gece gündüz demeden büyük bir mücadeleyle yeşil vatanı koruma mücadelesi verirken duman ve aşırı sıcaktan etkilenen itfaiye ekipleri,  “Şiddetli rüzgar, zorlu arazi şartları, devasa alevler bizi yıldırımaz” mesajı verirken, vatandaşlara da ormanlık alanlarda dikkatli olmalarını tavsiye etti.

Orman Genel Müdürlüğü, “Hatay ve #Mersin orman yangınlarını büyük bir özveri ve gayretle kontrol altına alan ormanın kahramanlarına teşekkür ederiz. Ormanlık alanlarda ve hatta ormana yakın alanlarda lütfen çok dikkatli olalım. Havalar sıcak, risk yüksek!  Mersin ve Hatay’daki orman yangınlarını söndürmek için iki gündür canla başla mücadele eden kahramanlarımıza yardımcı olun. Sizden tek isteğimiz; Ormanda ateş yakmayın, Sigara izmaritini atmayın, çöp bırakmayın” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"