Hepimiz birlikte İskenderunuz!

Yayınlanma Zamanı : 07 Temmuz 2021 Saat: 13:15

Hepimiz birlikte İskenderunuz!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Türk Askeri’nin İskenderun üzerinden Hatay’a girişinin 83. Yıldönümü dolayısıyla düzenlenen 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivaline katılım sağlayan bölge halkına teşekkür etti. 5 Temmuz Festivali’nin yoğun bir ilgiyle gerçekleşmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tosyalı,  belediye olarak sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini söyledi.

Her zaman bir öncekinden daha güzel bir festival düzenlemenin temennisi içerisinde olduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Belediyecilik sadece alt yapı yapan, duvar ve yol yapan bir kurum değildir. Belediyecilik aynı zamanda insanları kaynaştıran, sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleyen bir kurumdur. İnşallah bundan sonrada birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk ve barış içerisinde nice festivalleri birlikte geçiririz. Bundan sonrada festivallerimiz her zaman daha güzel her zaman daha coşkulu olacaktır. Belediye olarak festival süresi boyunca birçok etkinlik, açılış, sportif faaliyet ve konserler düzenledik. Festivalimize gerek ilçe dışından gerek il dışından bir konuk ve sporcu katıldı. Organizasyonların düzenlenmesinde emekleri geçen kaymakamlığımıza, üniversitemize, emniyetimize, kamu kurum ve kuruluşlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, basın mensuplarımıza, personelimize ve katılımlarından dolayı çok kıymetli halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"