Erdoğan, Hatay teşkilatına talimat verdi

Yayınlanma Zamanı : 25 Haziran 2021 Saat: 19:11

Erdoğan, Hatay teşkilatına talimat verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Hatay Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda yaptığı konuşmada erken seçim tarihini verdi. AK Parti teşkilatlarına gidilmedik yer bırakılmaması ve yapılan hizmetlerin anlatılması talimatı veren Erdoğan, Hatay ile birlikte Türkiye’nin tamamında hiçbir istisna olmaksızın her haneye ana kademe teşkilatları, kadın kolları ve gençlik kollarıyla mutlaka tekrar tekrar gireceklerini ifade etti.

Seçimlerin Haziran 2023’te yapılacağının altını çizen Erdoğan, “Önümüzde 2023 seçimleri var. Bu seçimler 19 yılın ardından ülkemizin geldiği seviyeyi 2053 vizyonuna bağlayabilmesi bakımından en kritik dönemeci teşkil ediyor. Sizlerden bu anlayışla 2023 seçimlerine kadar tek bir gününüzü bile boş bırakmadan gece gündüz çalışmanızı istiyoruz. Gittiğimiz her yerde de güler yüzümüzle, nezaketimizle, yapıcı yaklaşımımızla kazanmadık gönül bırakmayacağız. Biz de tevazu olacak. Gurur, ve kibir olmayacak. Bize gurur, kibir yakışmaz. Bir yandan şehre ve ülkeye yaptığımız hizmetleri anlatırken bir yandan da büyük ve güçlü Türkiye hedefimizi milletimizle paylaşacağız. Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda, adalette, emniyette, enerjide, tarımda yaptıklarımızı anlatacağız, dış politikada ne yaptık, ne yapıyoruz, ne yapacağız bunları anlatacağız. Bilhassa gençlerimizi gelecekleri ve hayalleri konusunda kendilerine yol açacak, destek verecek, imkan sağlayacak tek partinin AK Parti olduğuna ikna edeceğiz.  20 yıl önceki Hatay ile şimdiki Hatay arasındaki farkı anlatacaksınız. Gezi’de mesele nasıl ağaç değilse, 15 Temmuz’da nasıl mesele Türkiye değilse, bugünkü saldırıların da amacının hakikat arayışı olmadığını milletimize anlatacağız. Yatıyor kalkıyor ‘erken seçim’ diyorlar. Erken seçimin tarihi belli, haziran 2023. Boşuna çabalamayın” diyerek gençlere de görev verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"