Lütfü Savaş’tan saldırıya kınama

Yayınlanma Zamanı : 18 Haziran 2021 Saat: 14:39

Lütfü Savaş’tan saldırıya kınama

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, HDP İzmir İl Başkanlığı’na yapılan ve bir kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı kınadı. Ülkenin birliğini, huzur ve güvenliği bozmaya çalışan tüm tutum ve eylemler kınayarak, ayrıştırıcı siyaset dili ve sağduyu vurgusu yapan Başkan Savaş, saldırıda hayatını kaybeden Deniz Poyraz’a Allah’tan rahmet diledi.

Başkan Savaş’ın mesajı şöyle, “HDP İzmir il binasındaki silahlı saldırıyı şiddetle kınıyorum. Ayrıştırıcı siyaset dilini de kullanarak terör eylemlerini, gök kuşağının tüm renklerini taşıyan ülkemizin birliğini bozmaya yönelik fırsat gören tüm tutum ve eylemleri de kınıyorum. Herkesi demokrasi çatısı altında birlik ve beraberliğimizi titizlikle korumaya bir kez daha davet ediyorum. Saldırıda hayatını kaybeden Deniz Poyraz’a Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve HDP Genel Merkezi’ne başsağlığı diliyorum.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"