Başkan Savaş’a soğuk duş!

Yayınlanma Zamanı : 24 Mayıs 2021 Saat: 19:36

Başkan Savaş’a soğuk duş!

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs Ayı Olağan Toplantısı’nda taşınmaz satışı ile ilgili iki gündem maddesi Cumhur İttifakı’nın oylarıyla bir kez daha reddedildi.

Lütfü Savaş’ın başkanlığında yapılan toplantıda 5 gündem dışı ve 51 gündem olmak üzere 56 madde görüşüldü. Geçen ayki meclis toplantısında oy çokluğu ile reddedilip Başkan Lütfü Savaş tarafından meclise iade edilen iki madde bu ayki toplantıda yeniden görüşüldü.

Antakya Kisecik ve Altınçay mahallelerindeki bazı parsellerin satışlarının yapılabilmesi ile ilgili iki gündem maddesi ile yine mülkiyeti HBB’ye ait olan Antakya Ilıca Mahallesi’ndeki taşınmazın satışının yapılması ile ilgili gündem maddesi oy çokluğuyla reddedildi. Toplantıda komisyonlardan gelen maddeler görüşülerek karara bağlandı. Mayıs ayı meclis toplantısının ikinci birleşiminin 26 Mayıs Çarşamba günü saat 11.30’da yapılması kararlaştırıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"