Hatay Barosu Ata’nın huzurunda

Yayınlanma Zamanı : 24 Mayıs 2021 Saat: 19:16

Hatay Barosu Ata’nın huzurunda

Hatay Barosu Başkanı Hüseyin Cihat Açıkalın, yönetim kurulu ile birlikte gerçekleştirdiği Başkent Ankara ziyaretinde ilk olarak Ata’nın huzuruna çıktı.  

Genel Sekreter Oya Dürüye Mıstıkoğlu, sayman Erhan Nizamoğlu, yönetim kurulu üyeleri Murat Bora Oğuz, Özgür Önder Diyapoğulları, TBB Delegesi Av. Necat Kültür, Disiplin Kurulu üyesi Hasan Yorulmaz ve meslektaşları Ziya Çağatay Cebeci ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret eden Hatay Barosu Başkanı Açıkalın, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çiçek sunup saygı duruşunda bulundu.

Ata’nın manevi huzuruna cübbeleriyle çıkan Hatay Barosu avukatları duygu dolu anlar yaşarken, hukukun üstünlüğüne, demokratik ve laik Cumhuriyete ve Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalacaklarının sözünü verdi.

Hatay Barosu Başkanı Hüseyin Cihat Açıkalın, yönetim kurulu daha sonra Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’nu ziyaret etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"