İSTE’nin başarısında imzası var!

Yayınlanma Zamanı : 19 Mayıs 2021 Saat: 9:35

İSTE’nin başarısında imzası var!

Pandemi nedeniyle çevrimiçi gerçekleştirilen İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) 6. Teknoversite Günleri, İSTE Kurucu Rektörü ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli’nin konuşmasıyla son buldu. İSTE’ye büyük emek veren ve kısa sürede Türkiye’nin parlayan bilim yuvası haline gelmesine katkı sunan Rektör Dereli, etkinliğe kapanış konuşması olarak bir video gönderdi.

Tüm katılımcıları selamlayan Prof. Dr. Türkay Dereli, konuşmasında, “İSTE, yaptıkları ve yapacaklarıyla ülkemizde, bölgemizde ve yükseköğretim ekosisteminde yıldız gibi parlıyor. 6 yıllık bir üniversitenin bir etkinliği 6. kez düzenleyebiliyor olmasının bir sebat örneğidir. Teknoversite vizyonu için atılmış ve atılacak tüm adımların İSTE adına çok büyük hamleler olarak değerlendirilmesi gerekmektedir. İSTE öğrencilerinin mezuniyet sonrasında elde ettiği başarılar bu adımların çıktısıdır. Daha yaşanılabilir ve sürdürülebilir bir dünya niyetiyle işe başlamanın önemini keşfettiğimiz bir dönem olan pandeminin sonunda çok daha sorumlu, birbirimize karşı daha saygılı olduğumuz günlere çıkacağımızı umut ediyorum. Sağlıklı günlerde tekrar buluşmak dileğiyle ” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"