Başkan Savaş, ‘İSTE’yi ziyaret etti

Yayınlanma Zamanı : 19 Mayıs 2021 Saat: 9:00

Başkan Savaş, ‘İSTE’yi ziyaret etti

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’yi makamında ziyaret etti.

Hatay Büyükşehir İskenderun Bölge Sorumlusu Taygun Cantürk’ün de eşlik ettiği ziyarette, Başkan Savaş, geçtiğimiz Eylül ayında görevine başlayan İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’ye görevinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, “Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin üniversitemize sundukları katkılardan ve desteklerden dolayı kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a ve İskenderun Bölge Sorumlusu Taygun Cantürk’e nazik ziyaretleri için de teşekkür ediyorum” dedi.

İSTE Rektörlük makamında gerçekleşen ve karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"