Kırıkhan OSB için BİSMİLLAH…

Yayınlanma Zamanı : 07 Mayıs 2021 Saat: 14:43

Kırıkhan OSB için BİSMİLLAH…

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İlçe Kaymakamı Mahmuthan Arslan ile birlikte Kırıkhan Organize Sanayi Bölgesi(OSB)’nde başlayan yol yapım çalışmalarını inceledi.

Kırıkhan OSB’nin Kırıkhan ve Hassa’nın kalkınmasında önem taşıyacağını söyleyen Başkan Yavuz,  kurulacak olan fabrikalarla Kırıkhan ekonomisinin canlanacağını ve yaklaşık 3 bin kişiye istihdam sağlanarak işsizliğe büyük oranda çözüm olacağını ifade etti.

Kırıkhan OSB’de 51 Fabrikanın hayata geçirileceğini belirten Başkan Yavuz, “BİSMİLLAH! Diyerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ilgili bütün Bakanlarımıza, Valimiz Sayın Rahmi Doğan’a Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Yayman’a, ilçe Kaymakamımız Sayın Mahmuthan Arslan’a ve Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Numan Bölükbaş’a şahsım ve hemşerilerim adına desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"