Sessiz dostlarımız çok SİMPati!

Yayınlanma Zamanı : 07 Mayıs 2021 Saat: 14:56

Sessiz dostlarımız çok SİMPati!

Simya Kolejleri ve Belen Belediyesi işbirliğiyle tam kapanma sürecinde beslenme zorluğu yaşayan sokak hayvanları için başlatılan SİMpati mama projesi Belen’de de ilgi gördü.

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, ilçe genelindeki sessiz dostlarını da unutmadıklarını belirterek, ”İskenderun Simya Eğitim Kurumları ile Belediyemiz arasında yapılan işbirliği ile belediyemiz tarafından ilçe genelinde bulunan sokak hayvanları besleme ve barınma noktalarına konulmak amacıyla bir araya gelerek, tam kapanma nedeniyle gıda ve su sıkıntısı yaşayan sessiz dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacağız. Simya okullarına ve kıymetli personellerine böylesine anlamlı bir projede yer aldıkları için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Özel Simya Eğitim Kurumları Kurucusu Selim Baysal ise, projeye desteklerinden dolayı Başkan İbrahim Gül’e teşekkür ederek, “Bu proje sayesinde sağlıklı ve özel ambalajlarda hazırlanan mamaları bölgemizdeki sokak hayvanları ile buluşturmaya başladık. Bizler Simya ailesi olarak sosyal sorumluluk projelerinin tamamında yer almaya çalışıyoruz. Sessiz dostlarımızın her zaman yanındayız. Buradan İbrahim Başkana da bizleri böylesine güzel bir projede yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"