İskender Sayek bir markadır!

Yayınlanma Zamanı : 15 Nisan 2021 Saat: 12:57

İskender Sayek bir markadır!

‘Hedef Nobel’ konferanslarının bu ayki konuğu olan Prof. Dr. İskender Sayek, çok başarılı bir genel cerrah ve öğretim üyesi olmasının yanısıra yıllarını Türkiye’de tıp eğitiminin gelişmesine adamış bir isim. Prof. Dr. İskender Sayek, 24 Nisan Cumartesi günü saat 17.00’de telekonferans sistemiyle internet üzerinden yayınlanacak olan konferansta ‘Tıpta araştırma eğitimi’ konusundaki düşüncelerini aktaracak.

Tıp Eğitimi Programlarını Değerlendirme ve Akreditasyon Derneğinin Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı olan Prof. Dr. İskender Sayek, tıp eğitimindeki güncel gelişmeleri ve bilhassa araştırmacı hekim yetiştirme konusunu ele alacak.

Türkiye’nin önde gelen bilim adamlarından olan Prof. Dr. İskender Sayek, Hacettepe Üniversitesi’nin efsane hocalarından biri olarak gönüllerdeki yerini almaya devam ediyor. Hacettepe Üniversitesi’nde Genel Cerrahi Bölüm Başkanı olarak mükemmel tıp adamları yetiştiren Sayek, emekli olduktan sonra da tıptaki gelişmelere katkı veriyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"