Başarılı belediye başkanları listesine ‘Keskin’ giriş!

Yayınlanma Zamanı : 15 Nisan 2021 Saat: 16:47

Başarılı belediye başkanları listesine ‘Keskin’ giriş!

ORC Araştırma, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nin Yerel Yönetimler Performans Değerlendirmesi’ne göre Türkiye’nin son 2 yılın en başarılı  büyükşehir ilçe belediye başkanı listesinde Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin 10. sırada yeraldı.

Ayrıca Akdeniz Bölgesi’nin en başarılı 10 belediye başkanı sıralamasına da ikinci sıradan girmeyi başaran Keskin’e, aynı listede Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz beşinci sırada eşlik etti.

ORC’den yapılan açıklamada, araştırmanın 19 Mart-07 Nisan 2021 tarihleri arasında 30 Büyükşehirde, 25 bin seçmenin üzerindeki tüm ilçelerde toplam 27 bin 160 kişi ile Yüz yüze ve CATI yöntemiyle gerçekleştirildiği belirtilirken, en başarılı belediye başkanları listesinde 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde almış olduğu oydan daha fazla başarı oranına sahip olan büyükşehir ilçe belediye başkanları yer aldığı ifade edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"