Altınözü’ne bir vagonun fazlası!

Yayınlanma Zamanı : 15 Nisan 2021 Saat: 12:15

Altınözü’ne bir vagonun fazlası!

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur ile Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı’nın ilçeye en iyi hizmeti verebilmek için uyum ve işbirliği içerisindeki çabası yeniliklerle taçlanıyor.

Cam teras ile tüm dikkatleri üzerine çeken Altınözü’ne ters konak ve asma köprü kazandıran Kaymakam Uygur ve Belediye Başkanı Sarı, bu kez Tren Vagonu Cafe ile Yunushanı Roma Nekropolü- Kozkalesi – Kamberli Yeşil Göl-Yenihisar arasında Trekking ve Doğa Yürüyüşü parkuru ile fark yaratırken, yeni sürprizler olduğu mesajını da verdi.

İskenderun Tren Garı’ndan temin edilen ve Milli İrade Parkı’na konuşlanan vagonun cafe olarak kullanılacağını söyleyen Kaymakam Bülent Uygur, “Sırada sürpriz var! Değişen, gelişen ve güzelleşen Altınözü bölgenin yükselen değeri olma yolunda hızla ilerliyor” dedi.

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı da, Tren Vagonu Kafe’nin pek yakında vatandaşların hizmetine sunulacağını belirtirken, ilçenin cazibe merkezi olacağını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"