Garnizon Komutanı çok ‘İSTE’kli’!

Yayınlanma Zamanı : 31 Mart 2021 Saat: 13:38

Garnizon Komutanı çok ‘İSTE’kli’!

39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılınç, İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’yle birlikte İSTE Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezini (İSTE-BTM) gezerek değerlendirmelerde bulunan Tuğgeneral Alparslan Kılınç’a İSTE Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (İSTE-BTM) Müdürü Doç. Dr. Ersin Bahçeci, kurulması tamamlanan merkezin işleyiş ve yapılan analiz ve eğitimi hakkında bilgiler aktarırken, savunma sanayide kullanılmak üzere tasarlanan zırh malzemelerini tanıttı.

Daha sonra İSTE Rektörlük makamında devam eden ziyarette, Garnizon Komutanı Kılınç, kendisine gösterilen misafirperverliğin yanısıra üniversitenin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Rektör Depci’ye teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"