Emlakçılar, başkanını seçti

Yayınlanma Zamanı : 31 Mart 2021 Saat: 13:08

Emlakçılar, başkanını seçti

İskenderun Emlakçılar Derneği’nin tek liste ile gerçekleşen seçiminde başkanlığa Hayrettin Durak getirildi.

İskenderun Belediyesi 5 Nolu Sosyal tesisinde gerçekleştirdiği genel kurulda, emlakçıları İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı yalnız bırakmadı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde istiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulda, yeni yönetimini belirleyen Hayrettin Durak, kendisini destekleyen sektör temsilcilerine teşekkür ederek,  “Hedefimiz ilçemizdeki tüm emlakçıları tek çatı altında toplamak. Hep birlikte sektör adına güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Emlakçı kardeşlerimizle sorunları çözmek için yoğun bir şekilde çalışacağız ” dedi.

Genel kurula katılarak yeni yönetimi tebrik eden İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı da, “İskenderun Emlakçılar Derneği yeni yönetimini tebrik ederim. Bu sektörde hizmet kalitesini hep birlikte yükselteceğiz. Gayrimenkullerin hem alımında hem satımında vatandaşlarımıza en iyi hizmetin verilmesi için gayret göstereceğinizden eminim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"