Kadın istihdamının ‘Gelişim’ine plaket

Yayınlanma Zamanı : 09 Mart 2021 Saat: 11:14

Kadın istihdamının ‘Gelişim’ine plaket

SGK Hatay İl Müdürlüğü, ‘Kadın İstihdamı’ konusunda başarılı çalışmaları nedeniyle İskenderun Gelişim Hastanesi’ne plaketle teşekkür etti.

Gelişim Hastanesi’nde gerçekleşen plaket törenine; SGK Hatay İl Müdür Hamit Bal, İŞKUR Hatay İl Müdürü Ziya Yüksel, Genel Koordinatör Ozan Yaşar, Başhekim Uzm. Dr. Emin Turhan, Genel Müdür Yardımcısı Tülay Kulu katıldı.

‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla tüm kadınların gününü kutlayan SGK İl Müdürü Bal, “İskenderun Gelişim Hastanesi olarak, kadın istihdamına sağlamış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Bu vesileyle tüm emekçi kadınlarımızın gününü kutluyorum” dedi.

İskenderun Gelişim ve Palmiye Hastanesi Genel Koordinatörü Ozan Yaşar ise, SGK Hatay İl Müdür Hamit Bal ve İŞKUR Hatay İl Müdürü Ziya Yüksel’e teşekkürlerini sunarak, “Kadınların, ekonomik ve toplumsal açıdan iş hayatında yer alması için Gelişim ve Palmiye Hastaneleri olarak üzerimize düşen sorumluluğu her zaman yerine getirmeye hazırız. Bu özel günde, kadın istihdamına yönelik ödüllendirilmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” diyerek, çalışanları başta olmak üzere, bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"