Refik Eryılmaz da aşı oldu

Yayınlanma Zamanı : 03 Mart 2021 Saat: 11:24

Refik Eryılmaz da aşı oldu

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, Bakanlık tarafından belirlenen takvim doğrultusunda sırasının gelmesiyle Covid-19 aşısını ilçe 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’nde yaptırdı.Vatandaşlara kendileri ve sevdiklerinin sağlığı için aşı yaptırmaları tavsiyesinde bulunan Eryılmaz, pandemi sürecinde canla başla görev yapan sağlık çalışanlarına da ayrıca teşekkür etti.

Aşının ardından açıklama yapan Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, “Sıramızın gelmesiyle birlikte Koronavirüs aşımızı yaptırdık. Halkımızdan da sıralarının gelmesiyle birlikte aşılarını yaptırmalarını rica ediyorum. En önemlisi de hem kendimizin hem de sevdiklerimizin sağlığını tehlikeye atmamak için hijyen, sosyal mesafe ve maske kurallarına uymaktır. Koronavirüs salgını sürecinde hayatlarını ortaya koyarak mücadele eden bütün emekçi sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu salgının en kısa sürede bitmesini ve sağlıklı bir ortama kavuşmayı diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"