Enek Süt OSB’sinde son viraj

Yayınlanma Zamanı : 26 Şubat 2021 Saat: 13:26

Enek Süt OSB’sinde son viraj

Hatay Valisi Rahmi Doğan başkanlığında, Altınözü Enek Tarıma Dayalı İhtisas(Süt) Organize Sanayi Bölgesi proje toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Doğan’ın yanısıra Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Vali Yardımcısı Yusuf İzci, Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Ak Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Reyhanlı Ticaret Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu katıldı.

Enek Tarıma Dayalı İhtisas(Süt) Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili son durumun değerlendirildiği toplantıda, hayvancılık sektörünün verimli, kaliteli ve katma değeri yüksek üretiminin gerçekleştirilmesi için 3.500 dekar alanda hazırlanan proje kapsamında, 4 ünitede kurulacak olan 86 işletmenin hayvansal ve tarımsal üretimin yanısıra istihdama sağlayacağı katkı da masaya yatırıldı.

Vali Rahmi Doğan toplantının ardından, Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal ve Reyhanlı Ticaret Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu’nu makamında kabul etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"