Arsuz’da muhtarlarla ‘Özel’ toplantı

Yayınlanma Zamanı : 26 Şubat 2021 Saat: 15:52

Arsuz’da muhtarlarla ‘Özel’ toplantı

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel’in de katılımıyla mahallelerin öncelikli sorunlarını tespit etmek amacıyla muhtarlar toplantısı düzenledi.

Arsuz Kaymakamalığı Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Milletvekili Özel’in yanısıra Orman Bölge Müdürü Mustafa Koç, Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Tamer Taşkıran, Devlet Su İşleri Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Ekinci, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Nizamettin Ülker, büyükşehir ve ilçe belediyesi temsilcileri, Milli Emlak Müdürü, TEDAŞ yetkilileri, tüm ilçe kurum amirleri, Ziraat Odası Başkanı ve muhtarlar katıldı.

Kaymakam Sarı, öncelikle ilçe sorunlarına ve toplantıya verdiği destekten dolayı Milletvekili Abdulkadir Özel ile farklı illerden gelerek muhtarların sorunlarını dinleyen bölge müdürleri, il müdürleri ve tüm katılımcılara teşekkür ederek, toplantının güzel sonuçlar doğuracağını dile getirdi.

Mahallelerin en büyük sorunlarının başında orman kadastrosu ve tapu kadastro arasındaki kaymalar olduğunu belirterek, tüm sorunlarını dile getiren muhtarlar taleplerini dinleyerek sorunlara dair yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler aktaran tüm yetkilere kendilerine gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"