Terör saldırısından son anda kurtuldular!

Yayınlanma Zamanı : 15 Şubat 2021 Saat: 16:12

Terör saldırısından son anda kurtuldular!

Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat, Hatay Valisi Rahmi Doğan ve Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ile birlikte gerçekleştirdiği Afrin ziyaretinin detaylarını yazdığı köşe yazısında terör patlamasından son anda kurtulduklarını yazdı.

Vali Doğan ve Milletvekili Yayman’ın yanısıra Kumlu Kaymakamı Ercan Kayabaşı ile Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Mehmet Ali Kuseyri’nin de eşlik ettiği Afrin gezisinde Zeytindalı Gümrük Kapısı ziyareti, kahraman güvenlik kuvvetleri, vatandaş ve esnaf buluşmaları ile bölgede Türkiye’ye duyulan sonsuz güveni kaleme alan Donat,  geri dönüşlerinde fırsat kollayan hain teröristlerden son anda kurtulduklarını aktardı.

Yazar Donat, patlamaya değindiği yazısını şu cümlelerle tamamladı;  “Dönüş yolunda… Aracımız Cinderes’ten geçtikten “Hemen sonra…” Arkamızda korkunç bir patlama… 1. Bölgede… Halkın içinde… Hala terör unsurları var.
2. Sinsiler… Fırsat kolluyorlar.
Verilmiş sadakamız varmış… Zamanı iyi ayarlayamamışlar…
Uzaktan kumandalı bomba, biz geçtikten sonra patlamış… Ucuz kurtulduk.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"