Number one MMK

Yayınlanma Zamanı : 12 Şubat 2021 Saat: 17:23

Number one MMK

MMK Metalurji’nin Türkiye’de iki çelik üretim tesisinden biri olan Dörtyol Tesisleri, yeni yılın ilk ayını rekorla tamamladı. MMK Metalurji Dörtyol Galvanizleme Hattı, geçtiğimiz ocak ayında 42 bin 316 ton çeliği Türk ve dünya pazarıyla buluşturarak, kendi rekorunu kırmayı başardı.

Sürekli modernizasyon, öncü teknoloji ve yatırımcı ruhu başarısında anahtar kavramlar olarak değerlendiren MMK, başarısının arkasında yer alan bütün çalışanlarına ve iş paydaşlarına teşekkür etti.

MMK Dörtyol Tesisleri’nden yapılan açıklamada, yeni başarıların sinyalleri verilirken, “Bu başarıda emeği geçen bütün çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Yenilikçi bakış açımızla yaptığımız teknolojik iyileştirmeler ve ürün ağımıza yeni kattığımız ürünlerin de etkisiyle yeni yılın ilk ayına rekorlarla başladık. Rekorlardan zirvelere, çelikten başarıların arkasında BİZ VARIZ. Birlikte, inançla, zirveye…” denildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"