İskenderun’da hayvanseverler güzel işlere imza atıyor

Yayınlanma Zamanı : 06 Şubat 2021 Saat: 13:47

İskenderun’da hayvanseverler güzel işlere imza atıyor

İskenderun’da gerek sosyal medya üzerinden, gerekse yaptıkları projelerle hayvanseverlilik konusunda farkındalık yaratan Minik Padi Severler Platformu’nun girişimleriyle sokak hayvanları için güzel bir proje daha hayata geçirildi.

İskenderun Karayılan Mahallesi’nde faaliyetini sürdüren Canbolat Ahşap Geri Kazanım İşletmesi Sahipleri Hüseyin ve İsmail Canpolat gönüllü olarak sokak hayvanları için kedi ve köpek kulübeleri yaptırdı.

İskenderun Belediyesi’nin uygun gördüğü 19 Mayıs Parkı’na(eski karayolları arkası) yerleştirilen kulübeler özellikle soğuk kış şartlarında zor anlar yaşayan hayvanlar için barınak görevi görecek. İskenderun Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Necmiye Oktay ve İskenderun Belediyesi veterineri Ender Tokgöz’ün de hazır bulundukları törende Minik Padi Sevrler Platformu Lideri Nesrin Eren, Necmiye Oktay ile Hüseyin ve İsmail Canpolat’a katkılarından dolayı teşekkür ederek, platform üyeleri ile birlikte çiçek takdiminde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"