Yerel yönetimin mihenk taşlarına plaket

Yayınlanma Zamanı : 05 Şubat 2021 Saat: 12:26

Yerel yönetimin mihenk taşlarına plaket

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden başkanlığında düzenlenen Muhtarlarla Buluşma Toplantısı’nda Koronavirüs salgını ile mücadele sürecinde verdikleri üstün gayretten dolayı mahalle muhtarlarına başarı belgesi verildi.

İskenderun Halk Eğitim Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirilen istişare toplantısına Kaymakam Yönden’in yanısıra Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Volkan Yeter, ilgili/yetkili teknik ve idari kurum amirleri ile mahalle muhtarları katıldı.

Kaymakam İskender Yönden’in  kontrollü sosyal hayat sürecinin temel tedbir ve kararları başta olmak üzere, mahallelerin genel durumu, ihtiyaç ve sorunlarını değerlendirmek suretiyle düzenlediği çözüm odaklı istişare de, ilçe protokolü muhtarların talep ve önerilerini dinledi.

Toplantının ardından, Kaymakam Yönden, Milletvekili Abdulkadir Özel, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve HBB Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk,mahalli çalışmalarda üstün gayret gösteren mahalle muhtarlarına başarı belgelerini takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"