Maskeli hayatı fotoğraflayın!

Yayınlanma Zamanı : 28 Ocak 2021 Saat: 16:57

İskenderun Belediyesi, içerisinde bulunduğumuz Covid-19 salgın sürecinin; hayata etkilerinin ve bu süreçteki maskeli hayatın fotoğraflandırılması adına ‘Maskeli Fotoğraf Yarışması’ düzenliyor.

Yarışma ile ilgili İskenderun Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şöyle, “Kendimizi ve çevremizi virüsten korumak için taktığımız maskelerin fotoğraf sanatıyla salgın sürecinin daha iyi anlatabilmesi ve insanlarda farkındalık oluşturmak adına bu yarışmayı düzenlemekteyiz. Yarışma eserleri en geç 26 Şubat 2021 saat 14.00’a kadar iskenderun.bel.tr adresine veya usb, flash bellek ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze teslim edilecektir. Yarışma sonucunda birinciye başlangıç düzeyi profesyonel fotoğraf makinesi, ikinciye ve üçüncüye tablet hediye edilecek. Yarışmaya Son Katılım Tarihi: 26.02.2021 Saat:14.00 olarak belirlenmiştir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"