İskenderun Balıkçı Barınağı valilik markajında!

Yayınlanma Zamanı : 28 Ocak 2021 Saat: 20:37

İskenderun Balıkçı Barınağı valilik markajında!

Hatay Vali Yardımcısı Yusuf İzci, Ulaştırma 5. Bölge Müdürü Mehmet Akif Cengiz ve beraberindeki heyetle birlikte İskenderun Balıkçı Barınağı’nda incelemelerde bulundu.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Kıdemli Bnb. Oğuz Emre Çiçek, Hatay İl Tarım – Orman Müdürü Ergün Çolakoğlu, DTO İskenderun Şube Başkanı Kemal Kutlu ve ilgili/yetkili kurum amirlerinin de katılımıyla İskenderun Balıkçı Barınağı’nı ziyaret eden İzci, balıkçı barınağında yapılması planlanan çalışmalara ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

Kooperatif idarecileri ve balıkçı esnafıyla da sohbet eden İzci, amaçlarının daha güzel daha modern, daha kullanışlı bir balıkçı barınağı oluşturmak olduğunu söyledi.

Vali Yardımcısı İzci, Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanlığı’na hibe edilen 55 knot hıza sahip güvenlik botunu inceledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"