Ulaştırma Bakanı’nın ilk ziyareti Hatay Valisi Rahmi Doğan’a

Yayınlanma Zamanı : 15 Ocak 2021 Saat: 11:14

Ulaştırma Bakanı’nın ilk ziyareti Hatay Valisi Rahmi Doğan’a

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ilin ulaşım sorunlarını çözmek için devam eden yol çalışmaları ile Hassa Tüneli’yle ilgili incelemeler yapmak ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Hatay’a geldi.

Hatay Havalimanında, Vali Rahmi Doğan, Ak Parti Hatay Milletvekilleri, belediye başkanları, il ve ilçe başkanları tarafından karşılanan Bakan Karaismailoğlu, “Bugün, farklı kültür ve inanışların bir arada kardeşçe yaşadığı, nice uygarlıkları topraklarında barındıran, “Barış Kenti” Hatay’ın misafiriyiz. Kültürel ve beşeri zenginliğini geçmişten bugüne muhafaza ederek günümüze ulaşmış en eski şehirlerimizden biri olan Hatay’da olmaktan mutluyum” dedi.

Bakan Karaismailoğlu, beraberindeki heyetle ilk olarak Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı ziyaret etti. Bakan Karaismailoğlu, Hatay programında Altınözü Yol Çalışmaları İncelemesi, Kırıkhan Kızılkaya Şantiyesinde İnceleme ve Brifing, İskenderun Belediyesi ziyareti ve İskenderun Limak Limanı Ziyareti’nin de olduğu öğrenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"