İzmir Kahramanı dualarımızdasın

Yayınlanma Zamanı : 08 Ocak 2021 Saat: 15:45

İzmir Kahramanı dualarımızdasın

Bir yıl önce yaşanan depremin ardından yapılan çalışmaları yerinde incelemek üzere Elazığ’a giden CHP Heyeti’nde bulunan Hatay Milletvekili Serkan Topal, İzmir Kahramanı Fethi Sekin’i mezarı başında andı.

5 Ocak’ta İzmir Adliyesi’ne PKK’lı teröristlerce düzenlenen saldırıyı canı pahasına gösterdiği kahramanlıkla engelleyen şehit polis memuru Fethi Sekin’i ölümünün 4. yılında memleketi Elazığ’da anan Milletvekili Topal, Sekin’in mezarına karanfil bırakırken, bütün şehitlerimizin ruhuna dua etti.

Vatan toprakları için şehit düşen kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anan Milletvekili Serkan Topal, “5 Ocak 2017 Günü İzmir Adliyesi’ne düzenlenen hain terör saldırısına karşı canını siper eden ve teröristlere geçit vermeyen Şehit Polisimiz Fethi SEKİN’İN kabrini ziyaret ettik. Kendisine Allah’tan rahmet diliyor, tüm şehitlerimizi bir kez daha saygı ile anıyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"