Paraf Kart Tedarik Zinciri’ne İTSO da katıldı!

Yayınlanma Zamanı : 07 Ocak 2021 Saat: 12:50

Paraf Kart Tedarik Zinciri’ne İTSO da katıldı!

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO üyelerinin finansman sıkıntısı çekmeden ticaret yapmalarının hedeflendiği ‘Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Protokolü’ne imza attı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Halkbank arasında imzalanan ‘Paraf Kart Tedarik Finansman Projesi’ kapsamında oluşturulan ‘Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Protokolü imza törenine Halkbank Gaziantep Bölge Koordinatörü Aziz Arslan, Halkbank İskenderun Şube Müdürü Veysel Ülker, Halkbank İskenderun Ticaret Şube Müdürü Hüseyin Kahveci, Gaziantep Bölge Koordinatörlüğü Pazarlama Bölüm Müdürü Ali Sarı ve Halkbank İskenderun Şubesi Portföy Yöneticisi Yeliz Bölükbaş ile İTSO yönetimi katıldı.

Halkbank Gaziantep Bölge Koordinatörü Aziz Arslan ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz arasında imzalanan protokol anlaşması ile tedarik zincirinin güvenli işlemesi, alıcı ve satıcı tahsilatı ve İTSO üyelerinin finansman sıkıntısı çekmeden ticaret yapmaları hedefleniyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"