‘Geleceğe nefes’i en güzel anlatan kare İSTE’den

Yayınlanma Zamanı : 11 Kasım 2020 Saat: 15:12

‘Geleceğe nefes’i en güzel anlatan kare İSTE’den

İSTE, Ekim ayında Belen’de başlayan ve İskenderun ile Arsuz’a da sıçrayan orman yangınlarının neden olduğu tahribatın ardından, bölgenin yeniden yeşillendirilmesi çalışmalarında aktif rol oynamaya devam ediyor.

İlki 13 Ekim’de gerçekleştirilen fidan dikme etkinliğinin ikincisini Cumhurbaşkanlığı himayesinde başlatılan 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla 11.11.2020 Saat 11.11’de  ‘Bugün Fidan, Yarın Geleceğe Nefes’ kampanyasına destek vererek gerçekleştiren İSTE, Meslek Yüksek Okulu (İMYO) yerleşkesini ağaçlandırdı.

İSTE Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvarı öğretim görevlilerinin müzik dinletisi eşliğinde İSTE Rektör Yardımcıları, öğretim görevlileri, idari personel ve akademisyenlerin çocuklarıyla birlikte fidan diktiği töreninde yakılan bir ağaca karşılık, binlerce ağaç dikileceği mesajı verildi.

İSTE’nin düzenlediği fidan dikim törenine katılan minik ellerin, geleceğe nefes olmak için diktiği fidan, kampanyanın önemini gözler önüne serdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"