Damarlarındaki asil kan, hastalara can olsun!

Yayınlanma Zamanı : 11 Kasım 2020 Saat: 16:51

Damarlarındaki asil kan, hastalara can olsun!

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü, kan stoklarında yaşanan azalmadan dolayı harekete geçerek Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Kış mevsimi ve özellikle Koronavirüs ile mücadele sürecinde azalan kan stoklarının devamının sağlanması amacıyla duyarlı davranan İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve personeli, herkesi ‘Kan ver, can ver’ kampanyası ile kan bağışında bulunmaya davet etti.

Türk Kızılayı Koordinesinde, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz başta olmak üzere, İl Emniyet Müdür Yardımcıları Ozan Gün ve Hayri Şahin ile şube müdürleri ve teşkilat mensuplarının katılımıyla 11.11.2020 günü 10.00-16.00 saatleri arasında Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü binasında  düzenlenen ‘Kan Bağışı Kampanyası’nda, emniyet teşkilatı ‘Kanımızla, canımızla vatanımızın ve halkımızın emrindeyiz” mesajı verdi.

Form doldurup sağlık kontrolünden geçtikten sonra ilk kanı bağışlayan Hatay İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, kan ve kan ürünlerinin hayati öneme haiz olduğundan toplumun bilinçlendirilmesi, gönüllü kan bağışçısı sayılarının arttırılması ve bu toplumsal göreve katkı sağlanması amacıyla kampanyaya destek olduklarını belirtirken, Polis Teşkilatı olarak Türk Kızılay’ın gönüllü kan bağışçıları olduklarını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"