Kurallara uymayanlara müsamaha yok!

Yayınlanma Zamanı : 17 Ekim 2020 Saat: 13:04

Kurallara uymayanlara müsamaha yok!

Hatay Vali Vekili Aydın Tetikoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başkanlığında, videokonferans yöntemiyle gerçekleştirilen Koronavirüs Tedbirleri Değerlendirme Toplantısına katıldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, beraberinde Bakan Yardımcıları Muhterem İnce, Mehmet Ersoy, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ile Hakkari Valiliği’ne geçti.

Soylu, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladıktan sonra beraberindekilerle Valilik toplantı salonunda 81 ilin valisiyle video konferans aracılığıyla toplantı yaptı.

Toplantıda, Kovid-19 salgınıyla ilgili son durum, alınan tedbirler, kararların uygulanması, maske denetimlerinden taviz verilmemesi, kurallara uymayanlara müsamaha gösterilmemesi ve toplu ulaşım araçları için alınan kararlara uyulması konuları ele alındı.

Hatay Vali Vekili Aydın Tetikoğlu’na  toplantıda Hatay İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Hatay İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük eşlik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"